Français|

Frambozenbeertjes

Baktijd en oventemperatuur:
Elektrische oven: 190°C (voorverwarmen)
Gasoven: stand 3 - 4 (voorverwarmen)
Baktijd: ongeveer 10 minuten

Ingrediënten:
Voor het deeg:
2 eieren
70 g suiker
1 snufje zout
1 zakje Dr. Oetker Vanillesuiker Bourbon
1 snufje kardemom
90 g meel
2 koffielepels maïzena

Voor de vulling:
een beetje hete frambozenconfituur

Voor het versieren:
een beetje chocoladeglazuur
een beetje rum

Bereiding:
Klop de eieren, suiker, zout en vanillesuiker romig. Meng de kardemom, meel en maïzena, zeef dit geheel boven de eimassa en meng alles grondig dooreen tot een deeg. Doe het deeg in een spuitzak met een gladde mond en vorm hiermee bolletjes voor het lichaam (ongeveer 1.5 cm diameter), de kop, de oren, de handen en de voeten van de beertjes. Leg de beertjes op een met bakpapier beklede bakplaat. Schuif de bakplaat in het midden van de voorverwarmde oven.

Haal de afgekoelde gebakjes voorzichtig van het bakpapier. Bestrijk de achterzijde van de helft van de beertjes met een kleine lepel frambozenconfituur en leg de overige helft van de beertjes hierop.

Bereid het chocoladeglazuur volgens de bereidingswijze op de verpakking en meng de rum hier druppelsgewijs bij tot het glazuur dik vloeibaar is. Doe het glazuur in een spuitzakje en versier hiermee de beertjes.

Dr. Oetker producten:
Dr. Oetker Vanillesuiker Bourbon


Verklaring van de symbolen

Moeilijkheidsgraad:

Eenvoudig
Enige bakervaring is gewenst
Moeilijk