Klop de melk en het zakje Banketbakkersroom samen tot de room glad is. Zet even in de koelkast. Een keer ze koel is mag je ze opnieuw mengen en ze is klaar.
Verwarm de oven voor op 100°. Klop de eiwitten stevig met een mixer. Voeg de suiker in 3 fases toe. Voeg de maïzena, het vanille aroma en de azijn toe. Klop de eiwitten gedurende ca. 7 min. tot deze volledig stijf zijn. Gebruik een voedselpenseel om verschillende kleuren van de kleurstoffen binnenin een spuitzak te « schilderen ». Doe het eiwittenmengsel in de spuitzak, knijp deze goed dicht en spuit mooie meringues op een met bakpapier bedekte bakplaat.Bak de eiwitten gedurende 35 minuten.
Elektrisch 100 °C // Hetelucht: 100 °C // Plaats in de oven: midden // Baktijd: ongeveer 35 min.
In een mooi glaasje of potje, bouw je verrine op. Onderaan de crème, dan het fruit en besprenkel met de meringue. Je kan nog een extra kleurtje toevoegen met wat Dr. Oetker decoraties.
Vergelijkbare recepten
Desserten
Desserten
Desserten